Biyografi

Elif Esen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Elif Esen kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasetçilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Esen’den söz edeceğiz.

Elif Esen Kimdir?

  • Parti üyesi.

1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elif Esen, DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyesidir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Elif Esen, yüksek lisans eğitimini ise yine İstanbul Üniversitesi Sivil Toplum ve Sosyal Sorumluluk Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Elif Esen, 2002 yılından beri siyasette aktif bir rol almaktadır. Aynı zamanda çeşitli vakıflarda da dernek üyeliği ve yöneticilik yapmıştır. İş hayatına İstanbul’da devam eden Elif Esen, siyasi kariyerine Demokrasi ve Atılım Partisi bünyesinde devam etmektedir. Evlidir ve iki çocuğu vardır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Elif Esen, Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanıdır. Elif Esen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • devapartisi.org, Elif Esen, erişim tarihi: 17 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds