Yesung Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Yesung kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, şarkıları? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yesung’tan söz edeceğiz.

Yesung Kimdir?

  • Şarkıcı

Yesung 24 Ağustos 1984 yılında doğdu. Güney Koreli olan şarkıcı aynı zamanda bir söz yazarı, oyuncu ve radyocu olarak da bilinir. Çok yönlü olması ile ön plana çıkmıştır. Koreli erkek grubuna üyedir. Süper juniour olarak bilinen grup üyesidir. Sahne isminin anlamı da ilgi çekicidir. “Sanatsal ses” anlamına gelen bir sahne ismine sahiptir. Super Junior-H’nin ana vokalidir.

İlginizi Çekebilir:  Fulden Akyürek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şarkıcı 37 yaşında olmasına rağmen genç göstermesi ile de ilgi çeker. Bunun yanında sevgilisi yoktur. Birçok fan grubuna sahiptir. Sadece Kore’de değil dünya çapında tanınmış olan birisidir. Grupta vokallik yapmaktadır. Etkin olduğu yıllar ise 2005 yılından bu zamanı kapsamaktadır. Birçok dalda ödül için aday olmuş ve ödüller de almış olan bir şarkıcıdır. Özellikle genç kız hayranı grup içinde en çok olan kişidir. Başarılı şarkıcı Yesung, ayrıca Instagram hesabında 6 milyondan fazla kişiye hitap etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İrem Erten Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?
Yesung Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yesung 1.77 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yesung, ayrıca aktif olarak müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yesung hakkında merak edilen sevgilisi var mı, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz