Biyografi

Hazan Çeliksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Hazan Çeliksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazan Çeliksoy’dan söz edeceğiz.

Hazan Çeliksoy Kimdir?

  • Muhabir.

Tam adı Hazan Kutsal Çeliksoy’dur. Paşabahçe Ferit İnal Lisesi’nden mezun olan Hazan Çeliksoy, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Kocaeli TV, Kare TV, Radyo Marmara gibi kanallarda çalışan Hazan Çeliksoy, şimdilerde ise Show TV bünyesinde muhabirlik çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hazan Çeliksoy, aynı zamanda Burak Çeliksoy ile evlidir. Başarılı muhabir Hazan Çeliksoy, yaptığı haberlerle dikkatleri üzerine çekmiş; büyük beğeni toplamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hazan Çeliksoy, muhabirlik çalışmalarına Show TV ekranlarında devam etmektedir. Başarılı muhabir Hazan Çeliksoy hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Hazan Çeliksoy, erişim tarihi: 9 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds