Yiğit Mergen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yiğit Mergen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yiğit Mergen’den söz edeceğiz.

Yiğit Mergen Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 senesinde dünyaya gelen Yiğit Mergen, oyuncu olarak tanınmaktadır. Oyunculuk çalışmalarını Layla Şirin Ajans bünyesinde sürdüren Yiğit Mergen, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. 2016 senesinde “Bir Kahramanın Rüyası” adlı filmde rol alan Yiğit Mergen, daha sonra Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı dizide de görev almıştır.

5. sezonunda Diriliş Ertuğrul adlı diziye katılan Yiğit Mergen, söz konusu dizide Osman Bey’in çocukluğuna hayat vermiştir. Mergen, şimdilerde ise Kuruluş Osman adlı dizide rol almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yiğit Mergen 1.62 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yiğit Mergen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yiğit Mergen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.