Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yıldız Çağrı Atiksoy’dan söz edeceğiz.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Haziran 1989 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Yıldız Çağrı Atiksoy, eğitim hayatına İzmir’de devam etmiştir Lise eğitiminin ardından 2 sene boyunca Ege Sanat Merkezi bünyesinde ve daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitimler almıştır.

2001 yılında ”Hey Girl” dergisi tarafından düzenlenen bir güzellik yarışmasında birincilik elde eden Yıldız Çağrı Atiksoy, 2004 yılında Büyük Buluşma adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Yıldız Çağrı Atiksoy, ardından da 2005 yılında Aşk Oyunu adlı dizide oynamıştır. Asıl çıkışını ise 2010 yılında ATV ekranlarında yayınlanan
“Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizide Berrin Akarsu rolüyle yakalamıştır. Yıldız Çağrı Atiksoy, ardından da Yedi Güzel Adam adlı dizide Zehra rolünde oynamıştır. Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı adlı dizide Aslı Özkaynak karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, 2019 yılında vizyona giren Şampiyon adlı filmde Suna rolünü canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.76 boyundadır ve 67 kilodur.

Hangi Dizilerde Oynadı?

2017 Savaşçı Aslı Özkaynak
2015 Evli ve Öfkeli Mine
2014-2015 Yedi Güzel Adam Zehra
2013 Görüş Günü Kadınları Gülay
2010 – 2013 Öyle Bir Geçer Zaman ki Berrin Akarsu Taşer
2009 Bahar Dalları Bahar Ziyadegil
2008 Kayıp Prenses Defne
2008 Gazi Leyla/Aslı
2008 Miras İrem Film
2007 Yersiz Yurtsuz Hazal Şanoğulları
2006 Ah İstanbul Ahu
2006 Yağmurdan Sonra Işık Karuzo
2005 Aşk Oyunu Gülşen/Ayşen
2004 Büyük Buluşma

İlginizi Çekebilir:  Begüm Çağla Taşkın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy,’un Savaşçı adlı dizide Kağan Bozok rolünde oynayan Berk Oktay ile sevgili oldukları ifade edilmektedir. Başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Yıldız Çağrı Atiksoy hakkında merak edilen estetiksiz hali, aslen nereli, annesi babası kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tülay Günal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Yıldız Çağrı Atiksoy ile İlgili Aramalar

Google’da Yıldız Çağrı Atiksoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yıldız Çağrı Atiksoy Evli mi Yildiz Çağrı Atiksoy Instagram Yıldız Çağrı Atiksoy Boyu Yıldız Çağrı Atiksoy evlendi Yıldız Çağrı Atiksoy estetiksiz hali Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir Hasan Canadiker kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi