Biyografi

Yılmaz Ulutaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yılmaz Ulutaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yılmaz Ulutaş’tan söz edeceğiz.

Yılmaz Ulutaş Kimdir?

  • Oyuncu.

1977 yılında dünyaya gelen Yılmaz Ulutaş, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini Tümay Özokur Akademi’de tamamlayan Yılmaz Ulutaş, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Deneyimli oyuncu Yılmaz Ulutaş aynı zamanda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ”Kan Çiçekleri” adlı dizide rol almıştır. Yılmaz Ulutaş aynı zamanda Benim İçin Üzülme ve Savaşçı gibi dizilerde de oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Yılmaz Ulutaş, oyunculuk çalışmalarına Tümay Özokur Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yılmaz Ulutaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Yılmaz Ulutaş, erişim tarihi: 18 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.