Biyografi

Youtube Fenomeni Serra Arıtürk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Önceki binlerce yazımızda ünlülerin yaşam hikayesinden bahsetmiştik. Bu yazımızda ise Berkcan Güven ile sevgili olduğun günden sonra ünü artar Youtube fenomeni Serra Arıtürk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sorularına cevaplar vereceğiz.

Serra Arıtürk Kimdir?

  • Youtube fenomeni
  • Vokalist

Çocukluğundan itibaren müziğe ilgisi inanılmaz derecede fazla olan Serra Arıtürk, doğma büyüme İstanbulludur ve liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde ardından üniversiteyi de Acıbadem Üniversitesi’nde okumuştur.

Kaç Yaşında? Burcu?

Serra Arıtürk ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de yaşı ve burcudur. Arıtürk, 22 Haziran 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani 2020 itibariyle 22 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram’da sariiturk kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Serra Arıtürk’ün bu platform üzerinde 150 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismiyle 5 Ocak 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Videoları toplamda 5 milyondan fazla izlenme almıştır.

Akustik müzik tercihi ile ön plana çıkan Serra Arıtürk, özellikle ‘kendimi bilmeden’ ve ‘kimse yok’ şarkıları ile büyük üne kavuşmuştur. İsmi bir zaman Berkcan Güven ile anılan Serra Arıtürk’ün şu anda sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.

Serra Arıtürk ile İlgili Aramalar

Google’da Serra Arıtürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Serra Arıtürk – Kendimi Bilmeden Serra Arıtürk berkcan Serra Arıtürk Kimdir Serra Arıtürk akustikhane Serra Arıtürk Instagram Serra Arıtürk YouTube Berkcan Güven Sevgilisi Serra Arıtürk Kimse Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.