Biyografi

Youtube ve Instagram Fenomeni Zeynep Bostancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Bostancı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Bostancı’dan söz edeceğiz.

Zeynep Bostancı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

27 Nisan 2002 tarihinde dünyaya gelen Zeynep Bostancı, aslen Samsunludur ancak ailesi ile beraber Ankara’da yaşamaya devam etmektedir. Lise 3. sınıfı Amerika Birleşik Devletleri’nde okuyan Zeynep Bostancı daha sonra TED Ankara Koleji’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde sürdürmektedir. Sosyal medya fenomeni Zeynep Bostancı 1.68 boyundadır ve 52 kilodur. Öte yandan boğa burcudur.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunan Zeynep Bostancı’nın YouTube hesabında ise 105 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 8 Temmuz 2018’de YouTube’a katılan Zeynep Bostancı’nın toplam izlenmesi 10 milyonun üzerindedir.

Kaç Yaşında?

Zeynep Bostancı ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Zeynep Bostancı, yukarıda da değindiğimiz gibi 27 Nisan 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 18 yaşındadır.

Öte yandan annesi ve babasının (ailesinin) kim olduğu tam olarak bilinmemektedir. Ayrıca Tiktok üzerinde henüz resmi bir hesabı yoktur.

Zeynep Bostancı ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Bostancı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep Bostancı ailesi Zeynep Bostancı babası Zeynep bostanci ins Zeynep Bostancı KİMDİR Zeynep Bostancı boy Zeynep Bostancı TikTok Zeynep Bostancı annesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi