Biyografi

Instagram ve YouTube Fenomeni Elif Uluğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Elif Uluğ kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Uluğ’dan söz edeceğiz.

Elif Uluğ Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ve YouTube’da yayınladığı videoları ile büyük beğeni toplayan Elif Uluğ 28 Şubat 2002 tarihinde Aksaray’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Grafik bölümünde okuduktan sonra açık liseye kaydını aldırmıştır. Daha sonra da Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde elifulugjp kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Elif Uluğ’un bu platform üzerinde 275 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismiyle 21 Temmuz 2019 tarihinde açtığı YouTube hesabında ise 50 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Twitter hesabında da 40 binden fazla takipçisi vardır.

Kaç Yaşında?

Elif Uluğ ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Elif Uluğ, yukarıda da değindiğimiz gibi 28 Şubat 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 18 yaşındadır.

Elif Uluğ ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Uluğ ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; My name is elif uluğ Elif uluğ ifşa Elif uluğ furkan Instagram Hello so sweet elif uluğ Elif Uluğ Instagram Hello my name is elif uluğ Nimet Elif Uluğ Elif Uluğ YouTube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds