Yüsra Geyik Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yüsra Geyik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yüsra Geyik’ten söz edeceğiz.

Yüsra Geyik Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Yüsra Geyik, lisans eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü’nde tamamlamıştır. İlkokulda tiyatro ile ilgilenen Yüsra Geyik, daha sonra da bu alanda ilerlemeye başlamıştır. Hayat Bilgisi ve Yabancı Damat çizisinde oynayan Yüsra Geyik, Arka Sokaklar adlı dizide Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha yani Zeliş Çoban rolünde oynamaktadır. Başarılı oyuncu 2006 yılında diziye başlayan Yüsra Çoban, halen bu dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yüsra Çoban, ayrıca 2005 yılında Yumurcak TV’de sunuculuk yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  İlhan Paşaoğlu Kimdir?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yüsra Geyik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yüsra Geyik ile İlgili Aramalar

Google’da Yüsra Çoban ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yüsra Geyik sevgilisi Yüsra Geyik kimdir Yüsra Geyik kaç yaşında Yüsra Geyik Instagram Furkan Göksel Yüsra Geyik Vikipedi Yüsra Geyik Ozan Güven Onur Bay

İlginizi Çekebilir:  Sedef Şensoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir