Biyografi

Zehra Kelleci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zehra Kelleci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise son olarak “Kızıl Goncalar” dizisinde rol alan Zehra Kelleci’den söz edeceğiz.

Zehra Kelleci Kimdir?

  • Oyuncu.

2000 İzmir doğumlu olan Zehra Kelleci, İzmir Amerikan Koleji mezunudur. Lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamlayan Zehra Kelleci, küçük yaşlardan itibaren çeşitli projelerde rol almış; oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra Doğuş Çay’da stajyer olarak görev almıştır. Zehra Kelleci, ilk oyunculuk deneyimini ise Star TV ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize adlı dizide yaşamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Zehra Kelleci, oyunculuk çalışmalarına Yüz Yıllık Mucize adlı dizide sürdürmüş. Şu an ise “Kızıl Goncalar” adlı dizide oyunculuğunu sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Zehra Kelleci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Zehra Kelleci, erişim tarihi: 10 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds