Biyografi

Zeynep Ecem Altay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeynep Ecem Altay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Ecem Altay’dan söz edeceğiz.

Zeynep Ecem Altay Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelen Zeynep Ecem Altay, oyuncu olarak tanınmaktadır. Aydın Doğan Anadolu İletişim Lisesi’nden mezun olan Zeynep Ecem Altay, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Zeynep Ecem Altay ayrıca yine aynı üniversitenin Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda halkla ilişkiler asistanı olarak çalışma hayatına başlayan Zeynep Ecem Altay, sonrasında Uçankuş Medya Grubu’nda internet editörü olarak görev yapmıştır. Zeynep Ecem Altay, Şubat 2022’den beri Quality of Magazine’de dijital içerik üreticisi olarak görev yapmaktadır. Zeynep Ecem Altay, Hande Aytar Ajans bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yer Aldığı Projeler

  • SERVICE SHOES (reklam filmi, 2022)
  • LIPTON (reklam filmi, 2021)

Boyu ve Kilosu?

  • Genç oyuncu Zeynep Ecem Altay 1.66 m boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Ecem Altay, dijital içerik üretimine ve oyunculuk çalışmalarına aynı anda devam etmektedir. Zeynep Ecem Altay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, erişim tarihi: 21 Mart 2022
  • https://handeaytar.com/detay/zeynep-ecem-altay, erişim tarihi: 21 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi