Biyografi

Efecan Dianzenza Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Efecan Dianzenza kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Efecan Dianzenza’dan söz edeceğiz.

Efecan Dianzenza Kimdir?

  • Müzisyen.

14 Temmuz 1990 tarihinde İngiltere’de dünyaya gelen Efecan Dianzenza’nın babası İngiliz annesi Türktür. Küçük yaşta İzmir Karşıyaka’ya taşınan Efecan Dianzenza, burada 9 yaşındayken Karşıyaka Spor Kulübü’nde futbol oynamaya başlamıştır. 14 yaşına kadar burada futbol oynayan Efecan Dianzenza, sonrasında Antalyaspor’a transfer olmuştur. Bu esnada müzik kariyerine ilk adımını atan Efecan Dianzenza, aynı zamanda DJ’lik de yapmıştır. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük Bölümü’nde tamamlayan Efecan Dianzenza, aynı zamanda 2016’da Survivor yarışmasında boy göstermiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Efecan Dianzenza, müzik çalışmalarına da aktif bir biçimde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Efecan Dianzenza hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • milliyet.com.tr, Efecan Dianzenza, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.