Biyografi

Zeynep Sönmez Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeynep Sönmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Sönmez’den söz edeceğiz.

Zeynep Sönmez Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında dünyaya gelen Zeynep Sönmez, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk faaliyetlerini Adnan Öcal Menajerlik bünyesinde sürdüren Zeynep Sönmez, aynı zamanda Almanca ve İngilizce bilmektedir. Zeynep Sönmez, ayrıca Penti ve TAV Havalimanları’nın reklamlarında rol almıştır. Güzel oyuncu Zeynep Sönmez ayrıca O Kız adlı dizide Seher karakterine hayat vererek ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Zeynep Sönmez 1.60 m boyundadır ve 49 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Sönmez, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeynep Sönmez hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Zeynep Sönmez, erişim tarihi: 7 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.