Zeyno Asya Orçin Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Zeyno Asya Orçin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeyno Asya Orçin’den söz edeceğiz.

Zeyno Asya Orçin Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Zorbay Küçük Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Takımlı? Evli mi?

2015 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeyno Asya Orçin, oyuncu olarak tanınmaktadır. Eğitimini Silivri Odak Okulları’nda tamamlayan Zeyno Asya, oyunculuk çalışmalarını ise Layla Şirin Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Annesi, öğretmen Sibel Kaptan; babası ise müzisyen İbrahim Orçun’dur. Zeyno Asya, ilk oyunculuk deneyimini ise FOX TV ekranlarında yayınlanan İmkansız adlı dizide yaşamıştır. Orçin, söz konusu dizide Erkan Petekkaya, Aslıhan Kapanşahin, Ayçin İnci ve Nehir Erdoğan gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Belçim Bilgin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?
Zeyno Asya Orçin

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeyno Asya Orçin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Minik oyuncu Zeyno Asya Orçin hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi