Özlem Tokaslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Özlem Tokaslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Tokaslan’dan söz edeceğiz.

Özlem Tokaslan Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Özlem Tokaslan, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Özlem Tokaslan, özellikle Erkenci Kuş, Tutunamayanlar ve Seksenler adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan 165 cm boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Tokaslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özlem Tokaslan ile İlgili Aramalar

Google’da Özlem Tokaslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berat Yenilmez Özlem Tokaslan Haluk sarıbaş Özlem Tokaslan Dizileri Özlem Tokaslan Kimdir Özlem Tokaslan Seksenler Özlem Tokaslan Instagram Özlem Tokaslan tutunamayanlar Özlem Tokaslan Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.