1 Ayda 5 Kilo Verdiren Zayıflama Diyeti

Özellikle bayanların kısa süre içerisinde kilo verme en çok arzu edilen durumların başında gelmektedir. Fazla kilolarla başları dertte olan hanımlar bazı diyetler uygulayarak kilolarından kurtulmak istiyorlar. Fakat her zaman aynı başarılı sonucu alamıyorlar. 

Sizlere 1 Ayda 5 Kilo Verdiren Zayıflama Diyeti ile kolay şekilde kilo vermenize yardımcı olacağız. Yazımızı dikkatli okuyarak ve yazılanları pratiğe geçirerek fazla kilolarınızdan 1 ay gibi kısa süre içerisinde kurtulmuş olacaksınız.

Hem yemek yiyeceksiniz, hemde sağlıklı bir şekilde zayıflamış olacaksınız. İleride hastalığa neden olacak kilolarınız sizleri stresi sokamayacaktır.

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Zayıflama Diyet Listesi

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Zayıflama Diyeti, ünlü diyetisyenlerin hastalarına uygulamış olduğu ve onaylı listelerin başında gelmektedir. 

İlginizi Çekebilir:  Beloc Zok Reçetesiz Satılır mı?

Kullanmanız gereken diyet listesi malzemeleri şu şekildedir.• 1 Tane Organık Salatalık• 1 Tane Greyfurt• Yarım Adet Limon• 1 Litre Ilık Su• 2-3 Sap Taze Tane

diyet listenizde kullanmanız gereken malzemelerdir. Malzemelerin organik olmasına dikkat ettiğiniz sürece ve düzenli olarak söyleyeceklerimizi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde kilo vereceksiniz.

Hazırlanışı

Diyet 1 ay gibi kısa süre içerisinde kilolarınıza sizler için hazırladığımız diyet listesine uyarak kurtulacaksınız. 

Diyet listesinin hazırlanışı şu şekilde olmaktadır.• Öncelikle 1 adet organik salatalığı ince olacak şekilde doğrayınız. Burada önemli bir husus buluyor. Doğrama esnasında salatalığın suyunu dökmeyin ve ziyan etmeyin.• 1 litre oda sıcaklığında olan ılık suyun içerisine doğramış olduğunuz salatalıkları koyunuz.• Daha sonra ise, kabuklarını iyice yıkamış olduğunuz greyfurtu keserek, 4’e bölün. Kabukları ile beraber suyun içine ilave ediniz.• Sonra limon suyunu içerisine sıkın ve kabuklarıyla beraber içerisine atın. Hem greyfurtun, hemde limonun kabuklarını iyice yıkayın.• Sirkeli suda bekletmiş olduğunuz nane yapraklarını, herhangi bir kesme işlemi yapmadan suyun içerisine ilave edin.

İlginizi Çekebilir:  Dalak Neden Şişer?

Bu hazırlanan karışımı, her gün tüketmeniz gerekiyor. 1 ay boyunca aynı saatte ve düzenli bir şekilde içmiş olduğunuz bu karışım, sizlerin en az 5 kilo vermenizi sağlayacaktır. 

Bariz olarak inceldiğinizi ve zayıfladığınızı, kıyafetlerinizin size büyük gelerek görmüş olacaksınız. Beliniz ve basenlerinizde incelmeler meydana gelecektir.

İlginizi Çekebilir:  Buscopan Reçetesiz Satılır mı? Adet Sancısını Keser mi?

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Sizlere söylemiş olduğumuz bu diyet listesinin haricinde, dikkat etmeniz bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlara dikkat ettiğiniz müddetçe, çok başarılı sonuç elde etmiş olacaksınız. Diyet listenizi uygularken, yağlı ve karbonhidrat ağırlıklı yiyecek yemekten kaçınız.  

Düzenli olarak egzersiz uygulamalarınıza devam ediniz. İster yarım saat orta tempoda yürüyüş yapın, isterseniz de bisiklete bininiz. Ama mutlaka her gün bu işleme devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce