Brain Test 2 ”Metin Yaratıklardan Birini Ele Geçirdi ve Ele Başlarının Yerini Öğrenmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan metin yaratıklardan birini ele geçirdi ve ele başlarının yerini öğrenmesi gerek sorusunda doğru cevap nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 20. seviyede sorulan metin yaratıklardan birini ele geçirdi ve ele başlarının yerini öğrenmesi gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”metin yaratıklardan birini ele geçirdi ve ele başlarının yerini öğrenmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 20: Metin Yaratıklardan Birini Ele Geçirdi ve Ele Başlarının Yerini Öğrenmesi Gerek

Oyunda sorulan ve gerçek anlamda zor sayılabilecek sorulardan olan bu seviyede ekrana şöyle bir göz atalım. Yerde bir tane matkap var, yanında da bir tane 13-14 anahtarı. Köşede tepesi yanan bir bal kabağı ve solda da kahramanımız Korkusuz Metin. Şimdi ne yapacağımız düşünmek yerine aşağıyı okumanın zamanı.

Sorunun Doğru Cevabı: Gölgeyi Büyüt

Evet, ilk başta bir tane odun alın ve bal kabağının tepesinde yanan ateşle onu yakın. Daha sonra diğer odunların olduğu yere doğru sürükleyin ve hepsinin yanmasını sağlayın. En sonunda ise ateşi Korkusuz Metin’e doğru yaklaştırın. Bu sayede Metin’in gölgesi uzayacak, böylece siz de soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bakın, işte bu kadar kolay çözülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: