Spor

47 puanla ligde 14. sırada bulunuyor

Türkiye Kupası finalinde Demir Grup Sivaspol’e 3-2 yenildiler. Kayseri ekibinden yapılan açıklamada yolun Karaman’dan ayrıldığı duyuruldu.

Hikmet Karaman yaptığı açıklamada, emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederek, “Teşekkürler Hikmet Karaman. Antrenörümüz Hikmet Karaman ve ekibine (31 Mayıs 2022’de sözleşmesi sona erecek) kulübümüze hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. ve kariyerlerinde başarılar dilerim.

Seminer, Antalya Spor Başkan Danışmanı Feda Ramanlı ile konuyla ilgili eğitim alan Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Daire Başkanı Erdem Erdal’ın koordinasyonunda gerçekleştirildi. Yarışmaya öğrenmek, bilgi güncellemek ve katkıda bulunmak isteyen 24 sporcu katıldı.

Alanında uzman kişilerin katılımı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Geliştirme Direktörü Teknik Koordinatör Dr. Erden Or tam da bunu yaptı. Seminerin ilk konuşmacısı Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar oldu. Uçar, ‘çalışan mühendisliği’ ile ilgili düşüncelerini queencasino paylaşıyor. Antrenör Engin Yanova da “Almanya’da İzcilik Sistemi” başlıklı sunumuyla deneyimlerini paylaştı. Son olarak Antrenör Nurettin Yılmaz, görüşlerini “Pas Stratejisi” başlıklı sunumuyla katılımcılarla paylaştı.

Nuri Şahin de çalıştay düzenledi

“İzci Ustası Çalıştayı” etkinliğinin ikinci gününde de 3 konuşmacı vardı. Seminerin ikinci oturumunun ilk konuşmacıları, scouting şirketi Double Pass’ten Rembert Vromant ve Stig Meylemans, son konuşmacı ise FT Antalyaspor Futbol Menajeri Nuri Şahin oldu. Shaheen, Antalyasport’ta vizyonunu ve gelecek planlarını anlatırken scouting konusundaki düşüncelerini de paylaştı. Çalıştayın son gününün ev sahibi Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Geliştirme Ajansı Teknik Koordinatörü Dr. Erden Or oldu. Önümüzdeki günlerde de farklı alanlarda, alanında uzman kişiler tarafından online veya yüz yüze çalıştaylar yapılmaya devam edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.