Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Seray’ın Biraz Daha Cesarete İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray’ın biraz daha cesarete ihtiyacı var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 15. seviye olan Seray’ın biraz daha cesarete ihtiyacı var sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray’ın biraz daha cesarete ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 15: Seray’ın Biraz Daha Cesarete İhtiyacı Var

Oyundaki en karmaşık ve çetrefilli sorular arasında yer alan bu soruda doğrudan cevaba geçmek yerine her zamanki yaptığımız gibi öncelikle ekrana şöyle kısaca bir göz atalım. Ekran koşu bandı üzerinde koşmaya hazırlanan bir Seray ve önünde de bir telefon var. Cevabımız koşu bandıyla ilgili değil telefonla ilgili. Şimdi tekrar düşünelim.

Sorunun Doğru Cevabı: Kalp Sayısını Artır

Öncelikle telefonun altındaki yuvarlak menü tuşuna basın. Daha sonra karşınıza dört tane kare çıkacak. Bunlardan sağ alttakini yani karışık renkli olanı tercih edin. Ardından alttaki artı tuşuna basın. Daha sonra da sağ tarafta bulunan kal yani beğenme tuşuna üst üste 10-15 defa basın. Bu sayede Seray, sosyal medyada fenomen olacak ve cesareti daha da artacak.

Bu soru özelinde konuşursak zor bir soru ancak oyunun diğer soruları bunun kadar zor değil. Siz yine de her soruda mantıklı düşünmeyi ve ekrana doğru bakmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.