A Haber Sunucusu Banu El Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi Bekar mı?

Banu El kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Banu El’den söz edeceğiz.

Banu El Kimdir?

  • Sunucu.

30 Ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hamburg kentinde dünyaya gelen Banu El, bir dönem burada yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve lisans eğitimini Kocaeli’de tamamlamıştır. A Haber’de spikerlik yapan Banu El, güzelliği ile dikkat çekmektedir.

Televizyonculuk kariyerine 1999 yılında TV 41’de başlayan Banu El, daha sonra FOX TV Haber Merkezi’nde muhabirlik yapmış ve daha sonra da NTV’ye transfer olmuştur.

Güzel sunucu Banu El, 2011 yılında A Haber’e geçiş yapmıştır. Kuruluşundan beri A Haber bünyesinde çalışan Banu Eş, kanalın da aynı zamanda sembol isimleri arasında yer almaktadır.

Yüksek lisansını siyasi tarih konusu üzerine tamamlayan Banu El, tezini ise Franz von Papen’in Türkiye’deki büyükelçilik dönemleri üzerine yazmıştır. Banu El’in yayınlanmış makalesi ve kitap bölümleri bulunmaktadır. Bugüne kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok önemli siyasi ile röportaj yapmıştır. Aynı zamanda televizyon ekranlarında pek çok yayının da moderatörlüğünü üstlenen Banu El, bunlara ek olarak çeşitli panel ve konferanslarda da sunucu ve moderatör olarak görev yapmıştır.

2020 yılına kadar A Haber, ATV, FOX TV, NTV gibi ülkenin önde gelen medya kuruluşlarında çalışan Banu El’in iki kardeşi vardır. Bir süre lisanslı voleybolcu olarak oynamıştır.

Banu El evli mi bekar mı şeklinde takipçileri tarafından çok sık soru gelmektedir. Banu El, evli değildir, bekardır. Makyajsız hali de sıkça merak edilenler arasındadır. Doğum tarihi 30 Ağustos’tur. Başarılı sunucu Banu El, Başak burcudur. 1.68 boyundadır ve 54 kilodur

Banu El ile İlgili Aramalar

Google’da Banu El ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Banu El evli mi Banu El evli mi bekar mi Banu El A haber ayrıldı mi Banu El evli mi bekar mı Banu el ekşi Banu El ifşa Banu El bacak Banu El makyajsız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting