Melis Kızılaslan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melis Kızılaslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melis Kızılaslan’dan söz edeceğiz.

Melis Kızılaslan Kimdir?

  • Oyuncu.

Gökkuşağının Sonu, Anna Karenina ve Gayri Resmi Hürrem çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Melis Kızılaslan, oyunculuğunun yanı sıra müzisyen olarak da bilinmektedir. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarını tamamlayan Melis Kızılaslan, ayrıca Teşkilat adlı dizide de konuk oyuncu olarak Sofia karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu Melis Kızılaslan, aynı zamanda Kalp Yarası adlı dizide Ayten karakterine hayat vermiştir.

Melis Kızılaslan

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Kızılaslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melis Kızılaslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.