Teknoloji

A Javascript Error Occurred in The Main Process Hatası Çözümü

A Javascript Error Occurred in The Main Process Hatası, yaşanıldığı zaman oldukça kapsamlı olarak karşımıza çıkan ve bazı kullanıcılarda uzun bir süre gitmeyen bir problemdir. Öncelikle sorunun yaşanılmasında ana neden olan şeye değinecek olursak Discord adlı uygulamadan kaynaklandığını söyleyebiliriz. Discord’u bilgisayarınız açılırken otomatik olarak açılması şeklinde ayarlarsanız bu sorunla karşı karşıya kalırsınız. Fakat daha önceki yazılarımızda gösterdiğimiz gibi problemi çözmek için oldukça basit ve kolay adımlar izleyerek hatadan kurtulabiliriz.

A Javascript Error Occurred in The Main Process Hatası Çözümü için öncelikle Discord uygulamasını silmemiz, kaldırmamız gerekmektedir. Bahsedeceğimiz uygulamayı silmeden önce Görev Yöneticisine giriş yaparak ‘’Discord.exe’’ veya ‘’Update.exe’’ seçeneklerini kapatıyoruz. Hemen ardından ise bu dosyalara erişerek siliyoruz:

  • C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Local\Discord
  • C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\discord

Eğer ki bahsettiğimiz dosyaları sildiğiniz taktir de sorun devam ediyorsa bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir. Yeniden başlat işleminden sonra problem tamamen ortadan kalkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi