Teknoloji

Eskart Ulaşım Kart Numarası Nerede Yazar?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan bir ulaşım kartıdır. Ulaşım kartının sağladığı avantajlarla birlikte otobüs ve tramvayı aktif olarak kullanarak dilediğiniz yere gidebilmeniz mümkündür. Eskart’ı kullanım konusunda sadece Eskişehir’de kullanabilmenize izin verilmektedir. Eskart’ını yeni çıkartan kullanıcılar bazı konularda zorluklar yaşayarak bizlere danışabiliyorlar. Özellikle bu konulardan bir tanesi olan “Eskart Ulaşım Kart Numarası Nerede Yazar?” her yeni kart sahibinin merak ettiği bir konudur. O yüzden bugünkü konumuzda soruyu cevaplayarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Eskart ulaşım kart numarası, kullanıcıların internet üzerinden para yükleyecekleri zaman ihtiyaçları olan, 14 veya 8 haneli olan bir kart numarasıdır. Kart numarasını bulmak için iki adımımız bulunuyor. Bunlardan ilki kolay yöntem olan kartın sağ arka tarafındaki kodu okumaktır. Bu kod ulaşım kart numarasıdır ve dilediğiniz gibi kullanabilmenizi sağlar. Bunun yanında ikinci seçenek olan kartınıza dolum yaptıktan sonra verilen fişten “Kart ID” açıklamasını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds