Gündelik Hayat

Adidas Orijinal Kodu Nerede Yazar?

Tüm Dünya’da büyük bir popülariteye sahip olan markalardan bir tanesi de Adidas markasıdır. Marka bünyesinde bulundurduğu ayakkabı, eşofman, çanta, forma, krampon ve daha farklı onlarca çeşitte üretim gerçekleştirmektedir. Adidas her yerde kullanıma açık ve ürünleri oldukça yüksek sayıda talep gördüğü için bazı kesimler kendi üretimlerini yaparak sahte Adidas ürünleri ortaya koyabiliyorlar. Bu durumda tüketici konumunda olan insanlar alışveriş yaparken sahte veya imitasyon ürünlerin olup olmadığını anlayarak kendilerini koruyabilirler. Özellikle bu noktada orijinal koduna bakmak, ürünün gerçek olduğunu anlamamızda büyük öneme sahiptir. Peki Adidas Orijinal Kodu Nerede Yazmaktadır? Orijinal kodu nasıl bulabiliriz?

Adidas markalarda orijinal kodu genel olarak ayakkabılarda yer almaktadır. Ayakkabının dilinin altında bulunan noktada koda bakarak orijinal olup olmadığını anlayabilmeniz mümkündür. Buradaki kodun son üç hanesinin birbirinden farklı olması ürününü tamamen orijinal olmasını gösterir. Alışveriş yaparken bilmediğiniz bir yerden ürün satın alıyorsanız orijinal kodun olmasına özen göstermeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi