Gündelik Hayat

Brain Test 8. Seviye ”Tavşan Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tavşan nerede sorusunun doğru cevabı ne, tavşan nerede sorusunun doğru cevabı nedir? Son zamanların en çok indirilen ve oynanan mobil zeka oyunları arasında bulunan Brain Test oyununda sorulan sorular zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Bu sorular karşısında oyuncular soruların doğru cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”tavşan nerede” sorusundan söz edeceğiz.

Seviye 8: Tavşan Nerede

Brain Test oyununda sorulan en kolay sorular arasında yer alan tavşan nerede sorusu, ekranda yer alan objeler ile çözülebilecek bir soru. Ekrana dikkatli baktığımız zaman sorunun cevabını da net bir şekilde bulabiliyoruz.

Sorunun Doğru Cevabı: Parçaları Birleştirin

Ekranda yer alan objeleri tavşanın gözü, kulağı ve burnu olacak şekilde birleştirdikten sonra tavşanı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu soru, gördüğünüz gibi diğer sorulardan oldukça basit ve kolay.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunda sorulan sorularda en çok dikkat etmeniz gereken nokta kelime oyunları ve bu hususta soru cümlesini iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak ya da hareket ettirmek de bir çözüm olabilir.

Diğer Sorular

Brain Test oyununda sorulan diğer sorular ve daha fazlası için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

EB219986

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds