Brain Test 2 “Ailece Fotoğraf Çekilme Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ailece fotoğraf çekilme zamanı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 19. seviyesinde sorulan ailece fotoğraf çekilme zamanı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “ailece fotoğraf çekilme zamanı” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Kot Pantolon Rengi Atmaması İçin Ne Yapılır?

Brain Test 2 Seviye 19:: Ailece Fotoğraf Çekilme Zamanı 

Soru aslında basit. Ne yapmanız gerektiği konusunda size ekrandaki nesneler büyük ipucu veriyor. Bakıyoruz ekrana tarak var, biberon var, lamba var. Bu nesnelerin aile fotoğrafı ile bağlantısını bulup daha sonra da uygulamaya dökmemiz lazım. Peki nasıl olacak bu iş? 

Sorunun Doğru Cevabı:: Biberon-Tarak-Lamba 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Olamaz Bu Bir Tuzak Burada Bir Bomba Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, ilk başta masanın üzerinde duran tarağı alıp saçları dağınık olanların saçını tarayın. Daha sonra ekranın sol tarafında yer alan biberonu alın ve çocuğa verin. Ekran biraz karanlık duruyor. Lambaya basın ve ışığı açın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Görüldüğü üzere her şey ekranda ve her şeyi ekrandaki nesnelerle yaptık. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 217. Seviye “Şekerin Ağza Ulaşmasını Sağlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu basit bir soru olduğundan çözümü de kolay bir seviye ancak başka seviyeler de başka mantık yürütmemiz lazım. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola sallamak gibi saçma görünen çözüm yöntemleri de bizi doğru cevaba ulaştırabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi