Teknoloji

Adobe Orijinal Yazılım Doğrulama Hatası Çözümü

Adobe uygulamalarının günlük işlemlerde ve iş dünyasında büyük bir tercih edilme oranına sahip hizmet biçimleri vardır. Her alanda yardımcı olan bu programlar bazı zamanlarda hatalar vererek kullanıcılara sorun yaratabiliyor. Bu hatalardan bir tanesi olan ‘‘Adobe Orijinal Yazılım Doğrulama Hatası’’ detaylı bir çözüm yöntemi olan sorundur. O yüzden bugünkü yazımızda bu hatanın neden dolayı olduğunu ve nasıl çözebileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

Adobe Orijinal Yazılım Doğrulama Hatasının yaşanılma nedenlerine bakıldığında ilk olarak hizmetleri lisanslı bir şekilde kullanmadığınız karşımıza gelmektedir. Uygulamayı kullanan kişiler satın almayarak kullanım sağlıyorlarsa normal şekilde bu hatayla karşılaşırlar. Fakat öğrenciyseniz veya ticari bir amaçla uygulamayı kullanmıyorsanız bu hatayı çözmek için bazı adımları uygulayarak kurtulabilirsiniz.

Çözüm olarak aktif şekilde bu hatayla karşılaştıktan sonra bilgisayarın görev yöneticisine giriş yaparak bütün Adobe hizmetlerini kapatınız ve tekrardan uygulamayı açıp hatayı alıp almadığınıza bakınız. Eğer ki hata devam ediyorsa bilgisayarınızda bulunan bütün Adobe uygulamalarını en ince ayrıntısına kadar kaldırınız. Devamında bilgisayarı yeniden başlatarak uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.