Ahmet Can Buğday Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ahmet Can Buğday kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli siyasi isimlerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Ahmet Can Buğday”dan söz edeceğiz. 

Ahmet Can Buğday Kimdir?

1973 senesinde İstanbul’un Üsküdar semtinde dünyaya gelen Ahmet Can Buğday, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ahmet Can Buğday, yüksek lisans eğitimini ise Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde Siyaset ve Uluslararası İlişkiler üzerine aldı. 

20 yıla yakın Başbakanlık bünyesinde çalışan Ahmet Can Buğday, özellikle güvenlik konularında uzmanlaştı. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli mevki ve görevlerde bulundu. 2014 ile 2019 yılları arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Güvenlik Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Risk Değerlendirme ve Denetim Müdürlüğü ile Türkiye Projeler Müdürlüğü gibi çeşitli görevlerde bulundu. 

Ahmet Can Buğday, aynı zamanda bazı kurumlarda da kurul görevi yapmaktadır. 

— Stratejik Çalışma Grubu Başkanlığı

— Disiplin Kurulu Başkanlığı

— İstişare Kurulu Başkanlığı

— Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı

— Kurumsal Yapı Koordinatörlüğü ve Emniyet Araştırma Denetleme Birimi Üyeliği 

RES Elektronik Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’ de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Ahmet Can Buğday, 2019 senesinin Temmuz ayında İSTGÜVEN A.Ş.’ ye Genel Müdür olarak atanmıştır. 

Özel Hayatı 

Evli ve iki çocuk babası olan Ahmet Can Buğday, yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir. 

Ahmet Can Buğday ile İlgili Aramalar

Google’da Ahmet Can Buğday ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;ahmet can buğday kim, ahmet can buğday aslen nereli, ahmet can buğday kaç yaşında, ahmet can buğday iyi parti, ahmet can buğday ne iş yapar, ahmet can buğday kim 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: