Fatma Kamiloğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fatma Kamiloğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli siyasi parti üyelerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Fatma Kamiloğlu”ndan söz edeceğiz. 

Fatma Kamiloğlu Kimdir? 

— İYİ Parti’nin kurucularından olan iletişim uzmanı

1 Kasım 1979 tarihinde Rize’de dünyaya gelen Fatma Kamiloğlu, İYİ Parti’nin kurucu üyeleri arasında yer alıyor. 

1995 ile 1999 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. Daha sonra 2000 ile 2005 yılları arasında yine İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini almıştır. 

İlginizi Çekebilir:  Aslı Ünsalan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç? Oynadığı Dizi ve Filmler?

2005 ile 2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Reklamcılık ve Tanıtım Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimini almıştır. Ardından yardımcı doçent ünvanını alan Fatma Kamiloğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde yardımcı doçent olarak görevine devam etmektedir. 

İlginizi Çekebilir:  Oyuncu Büşra Develi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Twitter’da bir takipçisi ile tartışmaya giren Fatma Kamiloğlu, Cumhur Frankfurt isimli bir kullanıcının “Meral Hanım, bana 4 vekil gönderebilir misiniz? Ev taşıyoruz da” paylaşımına şu cevabı verdi: 

“Ben sana ihtiyacın olan 4 adamı yollayacağım. Artık onlar neye ihtiyacın varsa hatta arzu edemeyeceğinden fazlasını yapacaklar. Çok mutlu olacaksın. Adres ver?”

Takipçileri başta olmak üzere pek çok kişi, Fatma Kamiloğlu’nun bu paylaşımına sert tepki gösterdi. Ekşi Sözlükte de Fatma Kamiloğlu’nun takipçisiyle girdiği münakaşa gündem oldu. 

İlginizi Çekebilir:  Tuğba Koşucu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Fatma Kamiloğlu ile İlgili Aramalar 

Google’da Fatma Kamiloğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; fatma kamiloğlu kim, fatma kamiloğlu nereli, fatma kamiloğlu iyi parti, fatma kamiloğlu twitter, fatma kamiloğlu aslen nereli, fatma kamiloğlu kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara