Elif Özkul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi, Sevgilisi Kim? Boyu?

Elif Özkul Elsayit kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Özkul’dan söz edeceğiz.

Elif Özkul Kimdir?

  • Oyuncu
  • Sunucu.

Elif Özkul Elsayit. 10 Mayıs 1988 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Elif Özkul, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul’da spikerlik kariyerine adım atan Elif Özkul, önce Habertürk’te ardından da Show TV’de sunuculuk ve spikerlik yapmıştır. Bir süre sonra tekrar Habertürk’e transfer olan Elif Özkul, aldığı bir oyunculuk teklifi sonrasında buradaki görevinden de ayrılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Selin Tekman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine adım atan Elif Özkul, daha sonra ise TRT ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan karakterine hayat vermiştir. Son olarak Elif Özkul, Yemin isimli dizide Narin’in küçük kardeşi Kumru karakterini oynanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bursalı Mucit Cemal Açar Kimdir? Asıl Mesleği Nedir?

Boyu Kilosu ve Burcu

Güzel oyuncu Elif Özkul, özellikle Payitaht Abdülhamit isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Elif Özkul, 1.74 boyundadır ve 51 kilodur. Ayrıca Boğa burcudur.

Sevgilisi Var mı? Eşi Kim?

Elif Özkul ile ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisi olup olmadığı ya da eşinin kim olduğudur. Başarılı oyuncu Elif Özkul, Ahmed Elsayit ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  John Breuilly Kimdir?

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Özkul, 32 yaşındadır.

Elif Özkul ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Özkul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elif Özkul Kimdir Elif Özkul Habertürk Elif Özkul Erzurum Elif Özkul Instagram Elif Özkul oyuncu Elif Özkul sevgilisi Elif Özkul Yemin Elif Özkul Kara Sevda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara