Biyografi

Parıl Erdem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Parıl Erdem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Parıl Erdem’den söz edeceğiz.

Parıl Erdem Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 senesinde dünyaya gelen Parıl Erdem, 2016 yılındaki Best Model Türkiye yarışmasında üçüncülük elde etmiş ve bu yarışma sayesinde büyük popülarite yakalamıştır. Babası 1988-1989‘da Fenerbahçe’nin 103 golle şampiyon olduğu efsane kadrosunda görev alan Taygun Erdem’dir. Öte yandan İpek Erdem de halasıdır.

Bir dönem basketbolla ilgilenen Parıl Erdem, daha sonra ise pilates ve fitness ile ilgilenmeye başlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Parıl Erdem, son olarak Blu TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Alef adlı dizide Filiz rolünde oynamıştır.

Parıl Erdem ile İlgili Aramalar

Google’da Parıl Erdem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; parıl erdem aslen nereli, parıl erdem kimdir nerelidir, parıl erdem kim nereli, parıl erdem boyu kaç, parıl erdem instagram hesabı, parıl erdem doğum tarihi ne, parıl erdem hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi