Biyografi

Ahmet Örsoğlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Ahmet Örsoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Örsoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ahmet Örsoğlu Kimdir?

  • Muhabir.
  • Gazeteci.

Lisans eğitimine 2007 yılında Ankara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde başlayan Ahmet Örsoğlu, 2011 yılında bölümünden mezun olmuştur. Şimdiye kadar çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan Ahmet Örsoğlu, 2019 yılından beri NTV’de muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ahmet Örsoğlu, Tuğçe Karaşahinoğlu ile evlidir. Trabzonspor taraftarıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ahmet Örsoğlu, NTV bünyesinde muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Ahmet Örsoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Ahmet Örsoğlu, erişim tarihi: 20 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi