Biyografi

Muhabir Serkan Kılıç Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Serkan Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Kılıç’tan söz edeceğiz.

Serkan Kılıç Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Serkan Kılıç, uzun yıllar boyunca Kanal A bünyesinde Polis-Adliye muhabir olarak çalışmış, daha sonra TV 100 bünyesinde 3.5 yıl yargı-parlamento muhabiri olarak çalışmıştır. Tecrübeli muhabir Serkan Kılıç, Kasım 2022 tarihinden itibaren TGRT Haber bünyesinde muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Serkan Kılıç, muhabirlik çalışmalarına TGRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli muhabir Serkan Kılıç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Serkan Kılıç, erişim tarihi: 20 şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds