Melih Özdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melih Özdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melih Özdoğan’dan söz edeceğiz.

Melih Özdoğan Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melih Özdoğan, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Ardından Akademi Tiyatro Yaratıcı Drama Atölyesi’nde de yine oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 yılında yayınlanan Es Es adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan Melih Özdoğan, daha sonra ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Samsa rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Muhabiri Elçin Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.79 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melih Özdoğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İclal Aydıngöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Melih Özdoğan ile İlgili Aramalar

Google’da Melih Özdoğan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melih Özdoğan oynadığı Diziler Melih Özdoğan nereli Melih Özdoğan Boyu Melih Özdoğan Kimdir Melih Özdoğan hangi dizilerde oynadı Melih özdoğan yaşı Melih Özdoğan Es Es Melih Özdoğan kaç yaşında

İlginizi Çekebilir:  Küçük Düşler Büyük İşler Sunucusu Ayşe Senem Göral Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir