Ahsen TV Muhabirlerinin Feministlerle İmtihanı Olay Oldu

Ahsen TV muhabirlerinin Eminönü’ndeki Nimet Abla’nın karşısında gerçekleştirdiği röportaja iki feministin tartışması damga vurdu.


“Kadınım ben doğru konuş, benimle doğru konuşacaksın” diyen feminist genç kız, Ahsen TV muhabirlerinin yanıtları karşısında iyice deliye döndü. “Burası Türkiye Cumhuriyeti, burada insanların ekmeğiyle oynayamazsınız” diyerek röportaja katılan bir vatandaşı tartaklamaya başlayan videoda genç kız, adeta cinnet geçirdi. 


Ortalığı bir anda ayağa kaldıran ve kalabalığı ateşleyen iki feminist genç kızın görenleri şaşkına çeviren çıkışları izleyenleri de bir hayli dumura uğrattı. 


Ahsen TV muhabirine “sen zaten abuk subuk işlerle uğraşan bir adamsın ben senle muhattap olmam” diyen feminist genç kız, muhabirin konuyu İslamiyete getirmesi ile iyice kontrolden çıktı. “Ne İslamiyeti? Sen bu insanların ekmek parasıyla oynayamazsın” diyen genç kızları kalabalık ne yaptıysa sakinleştirmedi. 


“Eğer müslüman değilsen bunun seni rahatsız etmemesi lazım. Bizim hadisten kitaptan konuşuyoruz. Sen de Müslümansan Kuran’dan konuş” diyen muhabire tüm sinirini boşaltan genç feminist kızların videosu sosyal medya paylaşım rekorları kırıyor. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: