Mimari

Airfel Servis Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Acele Edin

Kombi ve klima uzmanı Airfel’in eşsiz teknolojisi ile hızlı ve güvenli ısıtma konusunda rakiplerini açık ara geride bırakan Airfel Kombiler, tüksek teknoloji ürünü olmalarının yanı sıra, düzenli periyodik bakımlarının yapılması kaydı ile uzun yıllar hizmet vermektedir. Kullanım şartlarının olumsuzluğu ve genel bakım şartlarına uyulmaması sonucunda devre dışı kalan kombilerin yeniden sisteme dahil edilmesi aşamasında yetkili servis desteği şarttır. Bunun haricinde, izlenilecek bütün yollar kombinizin garanti kapsamı dışında kalmasına neden olacağı için asla güvenli değildir.

Yaz sezonunun olmazsa olmazı klimalar da tine aynı şekilde konunun uzmanı Airfel Servis desteği dışında müdahalelerle garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Klima ve kombilerinizde sektörün güçlü markası Airfel’i seçerek göstermiş olduğunuz hassasiyeti Airfel Servis ayrıcalığını kullanarak sürdürmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken tek iş, internet sitemize giriş yaparak kullanmakta olduğunuz cihazınıza ait bilgileri ve size ulaşacağımız irtibat bilgilerini sisteme girmek. Bunun ardından konusunda uzman teknik ekibimiz size ulaşacak ve adresinizde cihazlarınızın periyodik bakımlarını yapacaktır.

Cihazlarınızın kullanımı sırasında, anlık gelişen ve acil müdahaleler gerektiren durumlarda da size kesintisiz hizmet verebilmek için 7/24 aktif olarak çalışan destek hattımızı arayabilirsiniz.

Özellikle kombi kullanımlarında arızanın giderilmesinin yanı sıra, cihaza gelen gazın da kesilmesi son derece önemli bir konudur. Yetkisiz kişilerin müdahalesi ile istenmeyen durumların ortaya çıkmasını istemiyorsanız, değişen her parça için 1 yıl yedek parça garantisi ile cihazınızın tamirinde Airfelin konusunda uzman yetkili servislerini seçin rahat edin.
WEB: https://www.airfel-servis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds