Biyografi

Fulya Koçak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Fulya Koçak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fulya Koçak’tan söz edeceğiz.

Fulya Koçak Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Aralık 1975 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Fulya Koçak, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Fulya Koçak, bu zamana kadar birçok projede rol almıştır. Fulya Koçak Esaretim Sensin adlı dizide Nedime karakterine hayat vermiştir. Fulya Koçak, Akif Yeşilkaya ile evlidir.

Fulya Koçak

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Fulya Koçak 1.69 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fulya Koçak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fulya Koçak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi