Akbank 1e1 Müşteri Ne Demek?

Önceki yazılarımızda bankaların özel kampanyaları ve internet-mobil bankacılık sisteminde kullandıkları terimleri açıklamıştık. Bu yazımızda ise hızlıca Akbank 1e1 Müşteri Ne Demek? sorusuna cevap vereceğiz.

Akbank 1e1 Müşteri Ne Demek?

Akbank 1e1 müşteri, 1e1 bankacılık müşterilerine verilen addır. Akbank, müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunan bir bankacılık hizmeti vermektedir. 1e1 müşterileri her türlü finansal işlemini kolayca halledebilir.

İlginizi Çekebilir:  Hisse Senedi Sonundaki E Ne Demek?

Akbank 1e1 Bankacılık hizmetinde her müşteriye bankacılık yöneticisi tahsis edilmektedir. 1e1 bankacılık yöneticileri sahip oldukları deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet eder. Ayrıca yakından ilgi göstermek ve sınırsız güven sağlamak yöneticilerin ilkesidir. 1e1 müşterisi ihtiyaç duyduğu her an yönetici ile iletişime geçebilir.

İlginizi Çekebilir:  Forex Backtest Nedir? Nasıl Kullanılır?

Akbank 1e1 Bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmek için müşterilerin son 1 ay boyunca en az 200 bin TL ve değerinde paraya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca en az 300 bin TL konut kredisi kullanmış müşteriler de 1e1 Bankacılık hizmetinden yaralanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi