Ekonomi

Akbank Artı Para Ne Demek?

Çoğumuzun her bankada ayrı ayrı hesabı yoktur. Genellikle 2 ya da 3 banka hesabı kullanırız ancak AKBANK ile işlem yapmak istediğinizde hesabınız olmasına gerek kalmadan tüm işlemleri halledebilmeniz için artı para denilen sistem geliştirilmiş.

Akbank Artı Para Ne Demek?

Akbank artı para, müşterilerin hesaplarında para olmadığında kullanabildikleri bir seçenektir. Artı para aslında kredili mevduat hesabı olarak geçmektedir. Müşteri bu hesabı kullanarak nakit para ihtiyacını karşılayabilir.

Müşteriler artı para limitleri ile:

  • şube ya da ATM’ler üzerinden para çekebilir.
  • Kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirler.
  • Ayrıca fatura gibi ödemelerini yapabilirler.

Artı para limitleri kullanılmadığında herhangi bir ödeme ya da faiz talep edilmez. Ancak kullanılan limitlerde günlük faiz uygulanmaktadır. Müşterilerin kullanımları ve ekstreleri e-posta adreslerine mail olarak gönderilir. Bu maillerde, ne kadar limit kaldığı, kullanılan limit ve son ödeme tarihi bulunur. Artı paralı olmak isteyen müşteri, müşteri hizmetlerini arayarak ya da şubelere giderek talepte bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi