Biyografi

Serdar Gözelekli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Dizileri? Evli mi?

Serdar Gözelekli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Gözelekli’den söz edeceğiz.

Serdar Gözelekli Kimdir?

  • Yönetmen.

1 Ekim 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Serdar Gözelekli, yönetmendir. Baht Oyunu ve Afili Aşk gibi dizilerin yönetenliğini yapan Serdar Gözelekli, öncesinde Gülümse Yeter ve Bizim Hikaye dizilerinin de yönetmenliğini yapmıştır. Tecrübeli yönetmen Serdar Gözelekli, aynı zamanda ”İnanç Odası” isimli filmle Madrid Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve En İyi Yabancı Dilde Film ödüllerine aday gösterilmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Serdar Gözelekli, aynı zamanda 2022 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı adlı filmin yönetmenliğini yapmıştır. Başarılı yönetmen Serdar Gözelekli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Serdar Gözelekli, erişim tarihi: 23 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds