Alara Bozbey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Alara Bozbey kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alara Bozbey’den söz edeceğiz.

Alara Bozbey Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelen Alara Bozbey, daha sonra ailesi ile beraber Türkiye’ye taşınmıştır. Aliona olan ismini Alara olarak değiştirmiş ve Türk vatandaşlığına geçmiştir. 2004 yılında ekranlara gelen Yabancı Damat adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Alara Bozbey, bu zamana kadar Gamsız Hayat, Bedel, Benim İçin Üzülme, Adanalı, Karadağlar, Arka Sokaklar ve Evimin Erkeği gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Alara Bozbey, ayrıca Dolunay adlı dizide oynamıştır. Ata Demirer ile olan beraberliği ile sık sık gündeme gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kenneth Neal Waltz Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alara Bozbey 1.61 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alara Bozbey, oyunculuk ççalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alara Bozbey hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Dilan Çiçek Deniz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Hangi Dizilerde Oynadı?

Alara Bozbey ile İlgili Aramalar

Google’da Alara Bozbey ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alara Bozbey evli mi? Alara Bozbey hangi dizilerde oynadı? Alara Bozbey kaç yaşında? Ata Demirer sevgilisi kim?, Alara Bozbey Instagram Alara Bozbey Ata Demirer Alara Bozbey dizileri Ela Yörüklü Türkü Turan Alara Bozbey Yabancı Damat Alara Bozbey Boyu Dolunay alara Bozbey Instagram

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni İrem Yalçınkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara