Biyografi

Aleyna Onbaşı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Aleyna Onbaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aleyna Onbaşı’ndan söz edeceğiz.

Aleyna Onbaşı Kimdir?

  • Sunucu.

Aleyna Onbaşı, moderatör ve sunucudur. Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Lisesi mezunu olan Aleyna Onbaşı, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Sosyoloji Bölümleri’nde tamamlamıştır. Aleyna Onbaşı aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Sunuculuk, Diksiyon ve Spikerlik eğitimleri almıştır. Aleyna Onbaşı, ilk olarak İngilizce öğretmeni olarak meslek hayatına başlamış; Haziran 2022’de ise Flash Haber TV’de spiker ve editör olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Aleyna Onbaşı, spikerlik/sunuculuk çalışmalarına Flash Haber TV bünyesinde devam etmektedir. Genç sunucu ve spiker Aleyna Onbaşı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimdirkim.com, Aleyna Onbaşı, erişim tarihi: 17 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.