Biyografi

Ali Ersan Duru Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Dizileri?

Ali Ersan Duru kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ali Ersan Duru’dan söz edeceğiz.

Ali Ersan Duru Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Eylül 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ali Ersan Duru, lisans eğitimini ise Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini ise Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda tamamlamış, aynı zamanda Bugünün Saraylısı, Hayat Devam Ediyor, Şahane Damat gibi yapımlarda da rol almıştır. Ali Ersan Duru, aynı zamanda Çanakkale 1915 adlı filmde de Mehmed Ali rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Ali Ersan Duru, Sen Anlat Karadeniz ve Sen Çal Kapımı adlı dizilerde de rol almıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

YılAdıRol
2010Lale Devri
2011Başrolde Aşk
2011Hayat Devam EdiyorBerat Altındağ
2013Yağmurdan KaçarkenKorkmaz
2013Bugünün SaraylısıFatih Soysal
2014Gönül İşleri
2015Aşk ZamanıFikret
2016Şahane DamatMehmet Çırağan
2018Kalbimin SultanıII. Mahmud
2019Diriliş ErtuğrulAlbastı (Beybolat)
2019Sen Anlat KaradenizFerhat
2020Sen Çal KapımıEfe Akman
2021‐Yalancı ve MumlarıBayram

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Ersan Duru 1.89 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Ersan Duru, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Ersan Duru hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.