Biyografi

Alkan Demirlek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Alkan Demirlek kimdir, nereli ve kaç yaşında boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alkan Demirlek’ten söz edeceğiz.

Alkan Demirlek Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Kasım 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alkan Demirlek, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Mert ve Volkan isminde iki kardeşi vardır. Henüz küçük yaşlardan beri tiyatrolarda boy göstermeye başlamıştır. 2017 senesinde Ufak tefek Cinayetler dizisinde rol alan Alkan Demirlek, 2018 senesinde Gülperi adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Alkan Demirlek, aynı zamanda Kızım adlı dizide de rol almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Lale Devri adlı dizide yaşayan Alkan Demirlek, sonrasında ise Arka Sokaklar, Jet Sosyete, Şahin Tepesi, Merhamet, Vatanım Sensin gibi dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Alkan Demirlek, 2018 senesinde de Börü adlı filmde Yüzbaşı rolünde oynamıştır.

Alkan Demirlek

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alkan Demirlek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alkan Demirlek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi