Alperen Duymaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Alperen Duymaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alperen Duymaz’dan söz edeceğiz.

Alperen Duymaz Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Alperen Duymaz, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Çukur, Çarpışma, Zemheri, Son Yaz gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alperen Duymaz, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Hangi Dizilerde Oynadı?

YılBaşlıkRolüNotlar
2015Tatlı Küçük YalancılarCesurYardımcı Oyuncu
2015Acı AşkAli KöklükayaBaşrol
2016-2017Bodrum MasalıAteș ErgüvenBaşrol
2018ÇukurAmir EmrahBaşrol
2018-2019ÇarpışmaKerem KorkmazBaşrol
2020ZemheriAyazBaşrol
2020-Son YazBaşrol
Sinema ve TV Filmleri
YılBaşlıkRolüNotlar
2018Direniş KaratayKutayBaşrol

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alperen Duymaz 1.82 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alperen Duymaz halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alperen Duymaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Alperen Duymaz ile İlgili Aramalar

Google’da Alperen Duymaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alperen Duymaz oynadığı diziler Kübra Kelkit Alperen Duymaz Acı Aşk Alperen Duymaz eşi Alperen Duymaz Instagram Alperen Duymaz sevgilisi Kübra Kelkit Instagram Alperen duymaz ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.