Biyografi

Ali Kayra Gürel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ali Kayra Gürel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Ali Kayra Gurel, 2010 senesinde doğmuş genç bir yetenektir ve İstanbul’da ortaokul eğitimine devam etmektedir. Ali Kayra Gürel, eğitim hayatının yanı sıra 2022 senesinde Hande Aytar Cast ajansı bünyesinde reklam dünyasına adım atmıştır. Ali Kayra Gürel, Nestle markasının Damak çikolatalarının yüzü olarak tanınmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Öte yandan, 2023 senesinin sonunda “Kod Adı Kırlangıç” dizisinde Kırlangıç karakteriyle çocuk başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkacaktır. Ali Kayra Gürel, söz konusu bu dizide Serkan Şenalp, Gizem Arıkan, Korhan Herduran, Mine Teber, Ayhan Taş, Zeynep Kankonde gibi deneyimli oyuncularla birlikte rol alacaktır.

Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

  • 2023: “Kod Adı Kırlangıç” (Kırlangıç) (TV Dizisi)
  • 2023: “Son Akşam Yemeği” (Sinema Filmi)
  • 2022: Nestle Damak (Fotoğraf Çekimi)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ali Kayra Gürel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Kayra Gürel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ali Kayra Gürel, erişim tarihi: 24 Ekim 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.