Ali Sinan Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ali Sinan Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Sinan Demir’den söz edeceğiz.

Ali Sinan Demir Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Ayça Özefe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Tam adı Zülfikar Ali Sinan Demir’dir. 22 Ekim 1976 tarihinde dünyaya gelen Ali Sinan Demir, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk olarak ”Geyikler Lanetler” oyununda rol almıştır. 2005 yılından itibaren Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev almaya başlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Ali Sinan Demir, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan ”Kuruluş Osman” adlı dizide Tursun rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Beyza Mert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hangi Oyunlarda Oynadı?

  • Hırçın Kız , Grumio 2018
  • Antrikot , Oyuncu 2017
  • Geyikler Lanetler , 1999

Ali Sinan Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Sinan Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali Sinan Demir kimdir Sinan Demir Kimdir Sinan Demir Nereli Kaan Yalçın Ali Sinan Demir kuruluş Osman Osman Şiban Kimdir Sinan Demir Kaç Yaşında, ali sinan demir boyu kaç, ali sinan demir boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Uğur Karakullukçu Kimdir? Nerelidir? Hangi Takımlıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara