Seray Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Seray Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seray Kaya’dan söz edeceğiz.

Seray Kaya Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seray Kaya, lise dönemlerinde güzellik merkezlerinde makyöz olarak da çalışmıştır. Ardından oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2012 senesinde ”Huzur Sokağı” adlı dizide Rezzan rolüyle yaşamıştır. Sonrasında çeşitli reklam filmlerinde rol alan Seray Kaya, ardından da Rengarenk, Kocamın Ailesi, Evli ve Öfkeli gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Seray Kaya, 2016 senesinde ”Gülümse Yeter” adlı dizide Gül rolünde oynamış; sonrasında ise Kadın rolünde ”Şirin Sarıkadı” karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu Seray Kaya, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide ”Lena” karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Belgin Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • 2019 Kuruluş Osman (Lena) (TV Dizisi)
  • 2017 Kadın (Şirin) (TV Dizisi)
  • 2016 Gülümse Yeter (Gül) (TV Dizisi)
  • 2015 Evli ve Öfkeli (TV Dizisi)
  • 2014 2015 – Kocamın Ailesi (Miray) (TV Dizisi)
  • 2012 Huzur Sokağı (TV Dizisi)
İlginizi Çekebilir:  Hakan İlçin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Seray Kaya 1.65 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seray Kaya, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seray Kaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Haydar Ergülen Kimdir? Nerelidir?

Seray Kaya ile İlgili Aramalar

Google’da Seray Kaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seray Kaya hangi dizide oynuyor? Seray Kaya evli mi? Seray Kayanin babasi neden oldu? Seray kayaya ne oldu?, Seray Kaya Hasan Kaya Seray Kaya sevgilisi Seray Kaya Boyu Seray Kaya Gülümse Yeter Kübra Süzgün Seray Kaya kimdir Seray Kaya Instagram Seray Kaya ermenimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara