Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Almira Tuğgül Küçükoğlu’dan söz edeceğiz.

Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mart 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Almira Tuğgül Küçükoğlu, aslen İzmirlidir. Lisans eğitimine İç Mimarlık Bölümü’nde devam eden Almira Tuğgül Küçükoğlu, binicilik, buz pateni, modern dans, bale, jimnastik, voleybol gibi sporla da küçük yaşlardan itibaren ilgilenmeye başlamıştır. Öte yandan gitar da çalabilen güzel boyunca Almira Tuğgül Küçükoğlu, 3 yıl boyunca da Sahne Tozu tiyatrosunda eğitim görmüştür. Tunay Menajerlik ile tanıştıktan sonra oyunculuk dünyasına adım atan Almira Tuğgül Küçükoğlu, şu anda Çatı katı Menajerlik dahilinde oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Masumlar Apartmanı İnci'nin Arkadaşı Esra Kim? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı

2009 yılında Yemin adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Almira Tuğgül Küçükoğlu, bu dizide Yonca karakterini canlandırmıştır. Ardından da Türkan Hanım’ın Konağı adlı dizide rol alan Almira Tuğgül Küçükoğlu, bu dizide de Doktor Zehra karakterine hayat vermiştir. Söz konusu bu dizide Ayşen İnci, Arzu Yanardağ, Günce Mutlu ve Münibe Millet gibi oyuncularla beraber çalışmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Emre Dinler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Almira Tuğgül Küçükoğlu’nun bu platformda 70 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Tuğgül Küçükoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Almira Tuğgül Küçükoğlu ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Ferruh Uztuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ferruh Uztuğ Eserleri

Google’da Almira Tuğgül Küçükoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Almira Tuğgül Küçükoğlu kaç yaşında, Almira Tuğgül Küçükoğlu oynadığı dizileri, Almira Tuğgül Küçükoğlu aslen nereli, Almira Tuğgül Küçükoğlu boyu kaç, Almira Tuğgül Küçükoğlu kilosu, Almira Tuğgül Küçükoğlu instagram, Tuğgül Küçükoğlu Kimdir Tuğgül Küçükoğlu oynadığı Diziler Almira tuğgül küçükoğlu dizileri Tuğgül Küçükoğlu Yemin Almira Tuğgül Küçükoğlu Instagram Almira Tuğgül Küçükoğlu oynadığı Diziler Almira Tuğgül Küçükoğlu Yemin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara